Haberler 998 Defa Okundu.

2016 Sezonu Başladı!

Aylardır beklenen 2016 sezonu dün gece itibariyle başladı. Oyunda kümesi bulunan herkesin kümeleri sıfırlandı ve Unranked oldu. Gold, diamond, bronze veya silver hiç fark etmez, kümesi olan herkes Unranked oldu ve herkese 10 yeni maç hakkı verildi. Peki ya bilmeyenler için şunu söyleyelim, bu 10 maç ne olacak. Bu 10 maç sonunda yeni kümeniz belli olacak. 10 maç üzerinden kazandığınız maç sayısına göre yeni kümeniz belirlenip yolunuza orada devam edeceksiniz. Şimdi soru cevap şeklinde ilerleyelim altta.

1. Soru = 10 maçtan kaçını kazanırsam hangi kümeye yerleşirim?

Cevap = Bunu kimsenin bilmesi mümkün değil. Çünkü yeni kümenizin bu 10 maçın yanı sıra daha önceki kümenizle ve elonuzla da ilgisi büyük. Bunların yanı sıra katıldığınız maçlardaki kill, death ve asist oranı da çok önemli. Yani biri size şu kümeye düşersin dese bile inanmayın. Bunun bilinmesi çok zor. Sadece tahmin yürütebilirler.

2. Soru = Bu maçları oynamak için belli bir gün sınırı var mı?

Cevap = Kesinlikle gün sınırı yok. İster bugün, ister yarın, ister diğer hafta, isterseniz de diğer ay oynayın. Tamamen size kalmış bir şey.

3. Soru = Çerçeveler gelecek mi?

Cevap = Çerçeveler aylar öncesinden verildi. Şuan sıfırlanması ile hiç bir çerçeve verilmeyecek. Veya ödül de yok.

4. Soru = Sezonu Bronze bitirdim, 10 maçın sonrasında gold olma ihtimalim var mı?

Cevap = Böyle bir ihtimal yok. 10 da 10 yapsan bile gold olamazsın. En fazla silver. Çünkü önceki sezonu Bronze bitirdin ve sistem bu şekilde hesaplanıyor.

5. Soru = Ben aylar önceden Gold bitirdim sezonu, çerçeve geldi. Ama şimdi Platım, Plat çerçevesi gelecek mi?

Cevap = Hayır gelmeyecek. Sezon resmi olarak aylar önce bitti. Ama Riot'un biraz üşengeçliği yüzünden şuan sıfırlandı. Yani Gold çerçeven kalacak.

6. Soru = Ligler sıfırlanınca hesapta kayıtlı olan e-postada sıfırlanıyor mu ?

Cevap = Hayır sıfırlanmıyor. Oyundaki tüm bilgileriniz aynı kalıyor. Sadece kümeniz gidiyor.

Üst tarafta sıraladığımız sorular Facebook sayfamıza gelen sorulardır. Yenilerini yorum kısmına atarsanız, onları da elimizden geldiğince cevaplarız. Umuyoruz ki, herkes hakkettiği lige düşerek iyi başarılar elde eder. Bu yolda yapacağınız maçlarda başarılar dileriz.

BENZER HABERLER

Bir Cevap Yazın