Haberler 12876 Defa Okundu.

İlk 10 Seri Maçta Çıldırmamak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler!!

Bu yazımızda 20.01.2016 tarihinde sıfırlanacak olan league of legends lig puanları ile ilgili küçük ipuçlarından bahsedeceğim. Malum ligler sıfırlanacak ve herkesin puanı sıfırlandığı gibi ligleride Unranked yani kümesiz olacak. Bu sayede size verilen 10 maç hakkı ile tekrardan dereceli maçlara girip yeniden kaandığınız maçlara göre dereceli kümeniz belli olacak. Ancak daha önceki kümenizinde ne olduğu çok önemlidir. Yani Bronze olarak sezonu kapatmış bir oyuncu 10 maçının bir çoğunu kazansa bile çok fazla ileri bir kümeye atanamayacaktır.

1. Özellikle gece oyuna girmeye çalışın. Küçük yaştaki oyuncuların aktif olmadığı saatlerde, oyunda başarı yüzdeniz daha çok artar.

2. Takım arkadaşlarınızla iyi geçinmeye çalışın. Hiç kimseye laf söylemeyin, aksine motive edici kelimeler kullanarak oyuna adapde olmasını sağlayın.

3. Sakin olmak size oyun kazandırabilir. Oyunda sürekli herkese laf atan veya küfreden oyuncuları engelleyerek kendi oyununuzla takımı göğüsleyerek kazanmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayınki her ne kadar takım oyunuda olsa herkes kendi puanını düşünür.

4. Oyunda bütün koridorlarda çok iyi olmasanız bile en azından takıma yarar sağlayacak kadar bilmeniz gereklidir. Çünkü koridor kavgaları yaşayan bir takım büyük olasılıkla yenilir.

5. Oyunda özellikle arkadaşlarınızla beraber girin. En azından oyunundan emin olduğunuz bir kişi ile bütün takımı taşıyabilirsiniz.

6. Banlama hakkı size verilmiş ise hangi şampiyonu seçeceğinize dikkat edin. Özellikle güçlendirilmiş şampiyonların (metada olan şampyionlar) banlanmasını sağlayın.

7. İnternetiniz ile ilgili sıkıntıların olmadığına emin olmanız gerekir. Bunuda ücretsiz internet hız testi sitelerinden ping durumlarına bakarak internetinizin o anlık yeteri hıza ve pinge sahip olup olmadığını bilmeniz gerekir. Aksi takdirde oyundan bir kez bile düşseniz oyuna geri dönüş yapmanız çok zor olacaktır.

8. Eğer yenilirseniz, sakin olun ve bir sonraki oyunu düşünün. Eğer sakinleşemiyorsanız o gün başka dereceli oyun atmayın.

9.10 da 10 Başarı Göstermek İstiyorsanız, Şansa Yer Vermeyin ve 5 Kişilik Takımla Maçlara Katılın!

Tüm bunları dikkatlice uygularsanız, eminiz ki öncekinden daha iyi bir kümeye gidersiniz. Tabi ki bu biraz da sizin yeteneklerinize bağlı. Sizler de aklınızda olan ipuçlarını veya dikkat ettiklerinizi alt taraftaki yorum kısmına atarak listeyi takip eden arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Hatta ben de yorumlarınızı takip ederek sizlerden ipucu alacağım.