Haberler 22756 Defa Okundu.

League Of Legends Güncelleme Başarısız Hatası Çözümü! (Update Failed)

Bir çoğumuz güncellemelerden sonra aldığımız hatalar yüzünden League of Legends'i oynayamıyoruz. Daha önceki güncellemelerde ben de ''Güncelleme Başarısız'' veya ''Update Failed'' hataları aldım. Oldukça sinir bozucu ve bu hatayı çözebilmek için oyunu silmek zorunda kalmıştım. Yaptığım araştırmaların ardından oyunu silmeden önce yapılması gereken bazı adımlar var. Bu adımlar hatayı çözebiliyor. Tabi ki de her bilgisayar için geçerli değil.

 Çözüm 1 :

 - Dns ayarlarınızı otomatik yapın. Sonrasında modemizi açıp kapatın. Açtıktan sonra 10 saniye gibi bir süre bekleyin. Bir ihtimal düzelir.

 Çözüm 2 :

 - League of Legends Launcher'i açıp bölge değiştir butonuna tıklayın. Ardından gelen bölgelerden herhangi bir tanesini seçin. İster Okyanusya, ister de Avrupa sunucusu seçin. Yüklemeyi bitirdikten sonra Launcher'i kapatıp yenide açın ve bölgeyi tekrardan Türkiye(Turkey) yapın.

 Çözüm 3 :

 - /Riot Games/League of Legends/rads/solutions/lol_game_client_sln klasörünü silin ve Launcher'i yönetici olarak çalıştırın. Bu yöntemi yapmadan önce sileceğiniz klasörün yedeğini almayı unutmayın. Ayrıca not olarak şunu söyleyim. Bu klasörü sildikten sonra, gelecek diğer güncellemenin daha uzun olacağını unutmayın.

 Çözüm 4 :

 - Eğer ki internetinizi kablosuz olarak kullanıyorsanız, ethernet kablosu alın ve onu takarak deneyin. Bu da bir çözüm olabilir. Denemekten zarar gelmez.

 Çözüm 5 :

League of Legends oyununun simgesine sağ tıklayarak dosya konumunu seçin ve dosyaların olduğu klasöre gidin.

Ardından RADS > Projects > lol_patcher dizini takip ediyoruz. Sonrasında S_OK dosyasını kopyalıyoruz.

Bu adımların ardından Projects klasöründeki lol_client kısmına giriyoruz ve kopyaladığımız dosyayı yapıştırıyoruz. Oyunu açtıktan sonra alınan hatanın giderilmesi gerekiyor.

 Çözüm 6 :

Çözüm 6 en basiti. Tüm bu yaptıklarınıza rağmen düzelmiyorsa, oyunu kökten silin. Kesinlikle çözülecektir. Şaka bir yana üstteki çözümlerle aldığınız bu hatayı gidermeniz gerekiyor. Umuyoruz giderirsiniz. Teşekkürler...

BENZER HABERLER

Bir Cevap Yazın