Haberler 1837 Defa Okundu.

Solo Şampiyonu Shen Güncellendi!

Solo koridorunun en çok tercih edilen şampiyonlarından birisi olan Shen, güncellendi ve bazı değişikliklere gidildi. Şampiyonun becerileri değişti. Becerilerin mantığından çok, görselleri değişti. Mesela ultisinde herhangi bir değişiklik olmadı. Haritanın herhangi bir noktasındaki arkadaşına kullanarak yanına gidebilir ve ona koruma kalkanı yapabiliyor. Q,W ve E skillerinde ise bazı değişiklikler oldu. Bunları detaylı olarak alt tarafta sizlerle paylaşacağız.

YETENEKLER

Pasif: Ki Kalkanı

Shen bir yetenek kullandıktan sonra geçici bir kalkan kazanır. Kalkan, nispeten uzun bir bekleme süresine sahiptir ve Shen'in herhangi bir yeteneği bir dost veya rakip şampiyonu etkilerse bu bekleme süresi azalır.

Q: Alacakaranlık Saldırısı

Shen ruhani kılıcını çağırarak sonraki üç normal saldırısını güçlendirir. Güçlenen saldırılar, hedefin azami can miktarının belli bir kısmına bağlı olarak fazladan hasar verir. Eğer ruhani kılıç kendisine doğru ilerlerken rakip şampiyonlardan birine çarparsa Shen'in verdiği hasar çoğalır, saldırı hızı büyük oranda artar. Kılıç geri dönerken isabet alan bütün rakipler, Shen'den uzaklaşırken hareket hızı kaybeder.

W: Ruh Sığınağı

Shen'in ruhani kılıcı, Shen ve yakındaki takım arkadaşlarının birkaç saniyeliğine bütün normal saldırılardan sıyrılmalarını sağlayan bir koruyucu alan ortaya çıkarır. Bu yetenek, etki alanında takım arkadaşları olduğunda tetiklenir. Eğer etki alanında hiçbir takım arkadaşı yoksa, takım arkadaşlarından biri yeterince yaklaşana kadar bekler.

E: Gölge Fırlayışı

Pasif: Shen Alacakaranlık Saldırısı veya Gölge Fırlayışı ile her hasar verdiğinde belli bir miktar enerji geri kazanır.

Aktif: Shen hedef konuma atılır ve yoluna çıkan bütün rakip şampiyonlara hasar vererek onları kışkırtır.

R: Birlikten Kuvvet Doğar

Shen, haritanın herhangi bir yerindeki takım arkadaşının yanına ışınlanmak için yoğunlaşır. Yoğunlaştığı süre boyunca, hedefini bir kalkan korumasına alır ve hedefinin yanına ışınlanırken yanında ruhani kılıcını da götürür.

Şunu söylemekte fayda var, Shen başlangıçtaki halinden pek farklılaşmadı. Hatta R ile E skillerinde en ufak bir değişiklik bile yapılmamış. Shen hala enerji kullanan ve bu becerileri ile başarılı olan bir şampiyon. Yardım, hatta oyunun en yardım sever ve kurtarıcı şampiyonu diyebileceğimiz Shen, bu güncellemeden sonra da bu özelliğini kaybetmeyecek. Üst tarafta Shen'in skillerinin videolarını ve bilgilerini takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Bir Cevap Yazın