Haberler 1982 Defa Okundu.

Sonunda Liglerin Sıfırlanacağı Tarih Belli Oldu!! (Güncelleme Geliyor)

Sonunda herkesin merakla beklediği 6.1 güncelleme yaması için Riot Games düğmeye bastı. Tabiki her sezonda yapıldığı gibi bu sezondada güncelleme sırasında, tüm dereceli sıralar devre dışı bırakılacaktır. Yaklaşık 6 saat sürecek olan bu güncelleme esnasında eğer siz bir oyundaysanız maçınız otomatik olarak berabere bitecek ve sistem bunu kaydetmeyecektir. Bir çoğunuzun aklında şuan, bu güncellemenin ne zaman geleceği var. Güncelleme 14.01.2016 03:30'da başlayacak. Dediğimiz gibi bu sırada oyunda olanlar otomatik olarak atılacak ve maç berabere sayılacaktır.

6.1 Yamasında en çok merak edilen şeyler bir taneside hiç şüphesiz dereceli seçim ekranıdır. Yeni seçim ekranında artık 5 kişi ile birlikte dereceli maçlara girebileceksiniz. Bunun dışında Riot yeni sezonda eskiden en çok sıkıntı çekilen koridor kavgalarına çözüm getirmiş ve herkesin sadece üstün olduğu koridorlarda oynayabilmesi için bir sistem geliştrimiştir. 

Bu sistem siz oyuna başlamadan önce 1. öncelikli seçim 2. ise ihtmalli seçimdir. İlk seçtiğiniz koridor sizin öncelik koridorunuzdur sistem sizi bu koridora almak için öncelik tanır. Ancak başka oyuncularda bu koridoru öncelik sırasına almışsa sistem sizi otomatikman 2. tercihinizi seçecektir. Yani Riot bu sistem ile tüm koridor kavgalarını bitirecek ve oyunun daha iyi oynanmasını sağlayacaktır. Tabi ki tüm bunlar olasılık. Yani büyük ihtimalle olacak şeyler, ama bazıların bu güncelleme ile gelmemesi de mümkün. Bunu da sanıyoruz ki yarın göreceğiz. Yarın güncelleme hakkındaki tüm detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Bir Cevap Yazın