Haberler 2323 Defa Okundu.

Yeni Seçim Ekranı Bu Hafta Geliyor!!!

Riot Games, League of Legends sayfasında haftalar önce seçim ekranı ve kuralların değişeceğini duyurmuştu. Daha doğrusu değişeceğini değil de, denemelere başlanacağını söylemişlerdir. Sanıyoruz ki, bu testlerde başarılı oldular. Çünkü yeni seçim ekranı bu hafta ile beraber devreye girecek ve oyunculara sunulacak. Hatta bu konuda bir ilk yaşandı. Riot tarafından yapılan açıklama da, yeni seçim ekranının diğer ülkelerden önce Türkiye ve Kuzey Amerika'da açılacağını söyledi. İleri ki tarihlerde diğer ülkelerde de yeni seçim ekranı girmeye başlayacak. Ama ilk biz olucağız. Sanırım bizim serverda çok troll olduğu için böyle bir şey yaptılar. Yeni şampiyon seçim ekranı, beraberinde çok daha iyi dinamikleri getirecek. Seçimler öncesi alt tarafta vereceğimiz ipuçlarına çok dikkat edin ve onlara uyun.

-İPUÇLARI-

* Konumunuzu seçin: Gireceğiniz oyun için iki konum (veya eksik konumu doldurmayı) seçin. Seçtiğiniz konumlardan birinin çıkması garanti.

* Stratejinizi tasarlayın: Yasaklama aşamasına geçmeden önce herkes oynamayı planladığı şampiyonu belirtebiliyor. Son üç seçimi yapacak oyuncu, birer şampiyon yasaklama hakkına sahip oluyor.

* Artık seçim ve yasaklamaları hazır hâle getirmek mecburi: Şampiyon seçiminin hızlı ilerlemesini sağlamak için artık her seçim ve yasaklamanızı hazır hâle getirmeniz gerekiyor. Eğer getirmezseniz, herkes yeniden konum seçimine dönüyor ve sıradan kaçma cezalarıyla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Alt taraftan bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak atabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Bir Cevap Yazın