Aatrox Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Aatrox karşısında güçlü şampiyonlar
Aatrox karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Adalet Işığı Aatrox Adalet Işığı Aatrox
2.Meka Aatrox Meka Aatrox
3.Denizlerin Avcısı Aatrox Denizlerin Avcısı Aatrox

Yazarın Notu

Kırılgan şampiyonlardan Aatrox, solo koridorunda tercih edilen bir şampiyon. Eklediğimiz rehberde, şampiyona ait tüm detaylara indik ve bunları tek tek anlattık. Şimdi ise sizlerle detayları paylaşıp bilgi sahibi olmanızı sağlayalım. Dediğimiz gibi, Aatrox solo koridor şampiyonu. Tank bir şampiyon değil. Daha çok saldırıya dayalı bir şampiyon. Tabi tank özelliği de mevcut. Ama bir Malphite, bir Trundle hiç bir zaman olamaz. Çünkü kırılgan ve savunması çok düşük bir şampiyon. Şimdi ise bu şampiyonun yeteneklerine daha yakından bakalım.

1- Pasifi olan Kan Kuyusu sayesinde, yaptığınız her saldırı sonucunda kan kuyusunu doldurursunuz. Öldüğünüz zaman kan kuyusunda birikmiş can miktarı ile tekrar dirilirsiniz.

2- Q yeteneği sayesinde belirlenen hedefe uçarak dalarsınız. Bulunduğunuz alandaki minyonlara ve rakip varsa ona hasar verirsiniz. Ayrıca hedefin ortasında bulunan rakibi zıplatıp bir süreliğine sersemletirsiniz.

3- W yeteneğinin ayrı ayrı özellikleri var. Hem canınızı yeniliyor, hem de rakibe 3 vuruşta 1 ekstra hasar verirsiniz.

4- E yeteneği sayesinde belirlenen noktaya ikiz kılıçları yollayıp yol üzerinde bulunan herkese hasar verir ve onları yavaşlatırsınız.

5- R yeteneği de, aynı W yeteneği gibi size ekstra özellikler sağlıyor. Bunlardan en önemlisi de uzak menzili saldırılar gerçekleştirebiliyor olmanızdır.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Aatrox Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Kan Kuyusu

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI