Aurelion Sol Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Faker adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Aurelion Sol karşısında güçlü şampiyonlar
Aurelion Sol karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Alevlerin Hâkimi Aurelion Sol Alevlerin Hâkimi Aurelion Sol

Yazarın Notu

Evet geldik beklenen şampiyon olan Aurelion Sol'a. Sihirdar vadisine çıkış yapan Aurelion Sol, rehberiyle oyuncularına yardımcı olacak. Bu rehberimizde sizlerle beraber mid Aurelion Sol'u öğreniyor olacağız. Hadi şimdi Aurelion Sol hakkındaki ipuçlarına geçiyorum.

1- Aurelion Sol Ap herosudur. Kastığınız itemler de Ap üzerine olmalı.

2- Şampiyonun olmazsa olmaz itemlerinden birisi olarak Asırlık Sopası dikkat çekiyor.

3- Aurelion Sol'un etrafında dönen yıldızlar çarptığı her şeye hasar verir. Bu yıldızlar sadece şampiyon öldüğünde veya sersemlediğinde durur.

4- Aurelion Sol kuyruğundan asla hasar yemezsiniz. Hasarı sadece kafasından yersiniz.

5- W skili sayesinde yıldýzların menzilini arttırabiliyorsunuz. Ama bu skill açık olduğu sürece şampiyonun manası bitiyor.

6- Q skilini kullandıktan sonra ortaya yıldızlar çıkar. İlerledikçe o yıldız da büyür. Sonunda rakibe çarparsa yüksek hasarla beraber rakibi sersemletir.

7- E skili sayesinde tüm yapı ve duvarlarından geçebilirsiniz. Ayrıca bu geçiş sırasında çevrede büyük bir görüş açısı kazanırsınız. Rakibinizden hasar görürseniz bu ilerleyiş durur.

8- Ultisi öne doğru büyük ışık yollar. Bu ultiyle beraber rakibi ittirir ve onu kısa süreliğine yavaşlatırsınız. Q skilini de kolaylıkla atabilirsiniz.

En son olarak not olarak şunu söyleyim. Yukarıdaki eşyaların haricinde Luden'in Feryadı'nı da kasabilirsiniz. İstediğiniz bir item yerine. Ama bizim önerimiz bu itemleri kasmanız. Yine oyunun akışına göre değişikler yapabilirsiniz. Sağ üstten sitemizdeki diğer rehberlere ulaşabilirsiniz. Aurelion Sol Solo ve Jungle rehberleri de yakında gelecek.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Faker Yaşı: 21 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Mid

Aurelion Sol Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Kâinatın Merkezi

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI