Bard Support Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Aphromoo adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Bard karşısında güçlü şampiyonlar
Bard karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Ağaç Ata Bard Ağaç Ata Bard
5.Kartopu Savaşı Bard Kartopu Savaşı Bard
6.Ozan Bard Ozan Bard

Yazarın Notu

Sezon 6 özel Bard Support Rehberi sitemize eklendi. Profesyonel oyuncular dikkate alınarak hazırlanan bu rehberde, hareketli bir Bard ve rakibi devamlı dürtme özelliği olan bir build tercih ettik. Biraz da tank kattık içine ve ortaya güzel bir şey çıktı. Bard, hareketli bir şampiyon. Hareketli olmasının yanı sıra tank özelliği de mevcut. Ayrıca rakibe çıkardığı inanılmaz hasarlarla onları öldürebilmek özelliği de mevcut. Hadi geçelim Bard için belirlediğimiz ipuçlarına ve yetenek tanıtımına.

1- Bard'ın 2 tane pasif yeteneği bulunuyor. Kadim Tınılar ve Micinler. Bard'ın varlığı haritanın çeşitli noktalarında tınılar çıkmasına sebep olur. Bu tınıları toplayarak ani hareket hızı ve bazı özellikler elde edebilirsiniz. Ayrıca deneyim de kazanırsınız.

2- Bard'ın ''Q'' yeteneği Kozmik Bağ. Attığınız rakibi ve ilk çarptığı kişiyi yavaşlatır. Aynı anda ona hasar verir. Eğer bu attığınız bağ iki rakibe çarparsa, ikisini de sersemletmeyi başarırsınız. Takaslarda ve baskınlarda başarılı olabilmek için bu yeteneği çok akıllıca kullanmanız gerekiyor. Gerektiği zamanlarda minyonları da kullanarak rakipleri daha kolay sersemletebilirsiniz.

3- W yeteneği sayesinde belirlediğiniz bir noktaya mabedi bırakırsınız. Bunun üzerinden takım arkadaşınız geçerse, ekstra can değeri ve yürüme hızı kazanır. 

4- Bard'ın en önemli yeteneği de E yeteneğidir. Bu yetenek sayesinde duvarlar arasında özel bir kapı açar ve geçebilirsiniz. Takım arkadaşlarınız da geçebilir. Ama bu duvarı rakip takımın da kullanabildiğini unutmayın. Ayrıca bu geçişten tekrardan geçemezsiniz.

5- Bard'ın ultisi hakkında söylenebilecek pek bir şey yok. Bu yeteneği kullanarak attığınız alandaki herkesi altına çevirirsiniz. Altına dönüşen rakipler hasar yemez ve kımıldayamaz. Bunu baron, ejderha veya kulelerde de kullanabilirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Aphromoo Yaşı: 25 Takımı: Counter Logic Gaming Koridor: Support

Bard Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Gezginin Çağrısı

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI