Braum Support Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Aphromoo adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Braum karşısında güçlü şampiyonlar
Braum karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Ejderkatili Braum Ejderkatili Braum
2.Ringlerin Kaplanı Braum Ringlerin Kaplanı Braum
3.Aslan Yürekli Braum Aslan Yürekli Braum
10.Braum Baba Braum Baba

Yazarın Notu

Support koridorunun en fazla tercih edilen şampiyonu olan Braum, rehberi ile karşımıza geliyor. Bu rehberimizde sizlerle beraber Braum Support hakkında bilgi sahibi olup kasacağımız eşyaları ve rünleri öğreneceğiz. Bunların yanı sıra bir çok bilgi de paylaşacağı. Braum fedakarlığı ve yürekliliği ile yoğun kitle kontrolüyle arkadaşını koruyabilen başarılı bir şampiyondur. En güçlü silahı, elinde bulunan silahıdır.

1- Braum her vuruşuyla beraber rakibinin üzerinde meydan dayağı pasifini biriktirir. Bu pasifi bir rakip üzerinde 3 kere biriktirmeyi başarırsanız, onu sersemletirsiniz. Ayrıca bu sırada vuracağınız meydan dayağı ekstra hasarlar vurur.

2- Q skili sayesinde ileriye doğru buz yanığı fırlatırsınız. Fırlattığınız bu buz yanığı rakibi yavaşlatırken, belirli miktarda da hasar vurur. Ayrıca meydan dayağı birikmesinde de yardımcı olur.

3- W skili sayesinde takım arkadaşınızın veya minyonun yanına zıplayabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra atladığınız arkadaşa ekstra olarak zırh ve büyü direnci kazandırırsınız.

4- Braum'un en önemli skili de E skilidir. Kapı Gibi skilini açtıktan sonra belirlediğiniz yöne doğru kalkan açar ve gelen hasarları engellersiniz. Kalkanı açtıktan sonra beceri kullanmaya ve rakiplere saldırmaya devam edebilirsiniz.

5- Ultisi sayesinde kalkan ile yere vurup yol üzerinde bulunan tüm rakipleri zıplatabilirsiniz. Aynı zamanda bu yol üzerinde bulunan rakipler bir süreliğine yavaşlar. Gerektiğinde kaçmak, gerektiğinde kaçan rakipleri yakalamak için bu beceriden yararlanabilirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Aphromoo Yaşı: 25 Takımı: Counter Logic Gaming Koridor: Support

Braum Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Meydan Dayağı

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI