ChoGath Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Faker adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Cho'Gath karşısında güçlü şampiyonlar
Cho'Gath karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Kâbus Cho'Gath Kâbus Cho'Gath
2.Beyefendi Cho'Gath Beyefendi Cho'Gath
3.Göl Canavarı Cho'Gath Göl Canavarı Cho'Gath
4.Müzelik Cho'Gath Müzelik Cho'Gath
5.Savaş Makinesi Cho'Gath Savaş Makinesi Cho'Gath
6.Tarih Öncesi Cho'Gath Tarih Öncesi Cho'Gath

Yazarın Notu

Evet geldik en sevdiğim şampiyonun rehberini girmeye. Öncelikle şunu söyleyim, Cho'gath ile 150k skorum var. Yani mainim ve bu bilgileri tamamen kendi izlenime göre yazıyorum. Mid Cho'gath'a öncelikle Doran yüzüğü ve 2 can potu ile başlıyoruz. Bunlar bizi uzun süre götürür. İlk önce Q skilini açıp gerektiği zaman minyon kesiyor, gerektiği zaman da rakibi dürtüyoruz. En başta yapacaklarımız bunlar.

Ardından E skiline veriyor ve minyon kaçırma ihtimalini en aza indiriyoruz. Çünkü bu skill hem alana, hem de minyonlara daha etkili vuruyor. Genel olarak skill fulleme öncelikle Q, daha sonrasında W ve E şeklinde geçiyor. Rakiple her türlü 1e1 kapışmalara girin. Çünkü E skili sayesinde canınızla mananızı doldurabiliyorsunuz.

Ultiye gelecek olursak, Ulti ile gerek minyona, gerekse rakibe son vuruş yaparsanız, ekstradan can kazanırsınız. Bu yük en fazla 6'ya kadar yükseliyor. Her seviyesinde de size ekstra can kazandırıyor. Yani Q, W ve R kombosunu güzel bir şekilde yaparsanız, eğer rakibiniz çok üstün biri değilse direk olarak onu kesersiniz. Üst taraftan eşya ve rün kombinlerine de dikkate alarak bunu başarabilirsiniz. Tüm Cho'gath oyuncularına şimdiden başarılar...

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Faker Yaşı: 21 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Mid

Cho'Gath Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Etobur

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI