Fiddlesticks Jungle Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Bengi adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Fiddlesticks karşısında güçlü şampiyonlar
Fiddlesticks karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Hayalet Fiddlesticks Hayalet Fiddlesticks
2.İngiliz Fiddlesticks İngiliz Fiddlesticks
3.Eşkıya Fiddlesticks Eşkıya Fiddlesticks
4.Balkabağı Fiddlesticks Balkabağı Fiddlesticks
5.Tahtabacak Fiddlesticks Tahtabacak Fiddlesticks
6.Parti Canavarı Fiddlesticks Parti Canavarı Fiddlesticks
7.Acı Şeker Fiddlesticks Acı Şeker Fiddlesticks
8.Kumların Laneti Fiddlesticks Kumların Laneti Fiddlesticks

Yazarın Notu

Fiddlesticks Jungle Rehberi, Kule Arkası farkı ile karşınızda. Türkiye'de olmasa da, Avrupa ve Kore'de çok fazla tercih edilen Fiddlesticks, Jungle koridorunun olmazsa olmaz şampiyonlarından. Türkiye'de de tercih edilse de, sayının çok az olduğunu söylemek gerek. Rakipleri durdurmasının yanı sıra, kısa sürede çıkardığı alan hasarı ile rakiplerin korkulu rüyası olmayı başaran Fiddlesticks, alan hasarı ile de TF'lerin çok başarılı Jungle şampiyonlarından biri. Oynanması çok zor olan şampiyon hakkında bildiğimiz püf noktaları sizlerle paylaşalım.

1- Fiddlesticks 1,5  saniye boyunca sabit durursa, veya yeteneklerine yoğunlaşırsa dehşet gücü kazanır. Hareketi engelleyen kitle kontrol etkileri bu süreyi sıfırlar. Kazanılan Dehşet, hareket hızı sağlar ama Fiddlesticks hareket etmeye başladıktan 1,5 saniye sonra biter

2- Q yeteneği ile belirlediğiniz bir rakibe dehşet salarsınız. Rakip bu yeteneği yediği zaman dehşete kapılıp kaçar ve bu süre boyunca garip şeyler olur.

3- Fiddlesticks'in en önemli yeteneği W yeteneğidir. Bu yetenek ile rakibin canını sömürüp kendinize ilave edersiniz. Yani canını çekersiniz.

4- E yeteneği sayesinde gönderdiğiniz rüzgar demeti bir rakip birime vurduktan sonra sekerek diğerlerine de vurmaya başlar. Bu rüzgar demeti her vurduğu rakibe hasar verir.

5- Fiddlesticks'in ultisi alan hasarı verir. Şampiyon etrafında dönmeye başlayan vahşi karga sürüsü ile çevresindeki rakiplere saniye başı hasar verir. Bu yeteneği akıllıca kullanarak TF'lerde takımınıza büyük avantaj sağlayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Bengi Yaşı: 24 Takımı: SK Telecom T1 Koridor: Jungler

Fiddlesticks Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Dehşet

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI