Fiora Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber MaRin adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Fiora karşısında güçlü şampiyonlar
Fiora karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Kraliyet Muhafızı Fiora Kraliyet Muhafızı Fiora
2.Gecekuzgunu Fiora Gecekuzgunu Fiora
3.Müdire Fiora Müdire Fiora
4.KOD ADI: Fiora KOD ADI: Fiora
5.Havuz Partisi Fiora Havuz Partisi Fiora

Yazarın Notu

Değişimle beraber solo koridorunun en çok tercih edilen şampiyonu olan Fiora, rehberi ile sitemizde. Bu rehberde Fiora'nın en püf noktalarının yanı sıra, kabiliyetlerine, rünlerine, eşya dizilimine ve diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi şampiyonun detaylı yeteneklerine bakalım

1- Fiora'nın pasifi sayesinde yakındaki rakip şampiyonlara meydan okur ve kendisinden kaçmaya zorlarsınız. Bir yön seçerek o yönden rakibe vurmaya çalışırsınız. Bu görevde başarılı olursanız, küçük bir bonus elde eder ve yeni bir yön seçersiniz.

2- Q yeteneği sayesinde bir yöne doğru hamle yapıp yakındaki bir rakibi deşer ve fiziksel hasar vererek vuruş etkisi uygularsınız. Eğer bu yeteneği rakibe isabet ettirmeyi başarırsanız, yeteneğin tekrardan açılışı %60 azalır.

3- W yeteneği sayesinde gelen bütün hasar ve engellemeleri kısa süreliğine savuşturursunuz. Ardından bir yöne saldırırsınız. Bu saldırı isabet ettiği ilk kişiyi yavaşlatır. Eğer Fiora ile başarılı olmak istiyorsanız, bu yeteneği doğru zamanla kullanmaya dikkat edin.

4- E yeteneği sayesinde Fiora'nın saldırı hızını arttırırsınız. İlk defi yavaşlatırken, ikincisine de kritik vuruş gerçekleştirirsiniz. İki saldırı sonrasında %50 saldırı hızı kazanırsınız.

5- Fiora ultisi ile bir rakip şampiyonun zayıf noktalarının dördünü birden açığa çıkarır ve hedefin yanındayken hareket hızı kazanır. Fiora 4 zayıf noktaya birden vurur ya da en az bir zayıf noktaya vurduktan sonra hedef katledilirse, kendisi ve bölgedeki takım arkadaşları sonraki birkaç saniye boyunca iyileşir.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

MaRin Yaşı: 26 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Solo

Fiora Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Düellocunun Dansı

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI