Gangplank Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Gangplank karşısında güçlü şampiyonlar
Gangplank karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Korkunç Gangplank Korkunç Gangplank
2.Nefer Gangplank Nefer Gangplank
3.Denizci Gangplank Denizci Gangplank
4.Oyuncak Asker Gangplank Oyuncak Asker Gangplank
5.Özel Harekât Gangplank Özel Harekât Gangplank
6.Barbaros Gangplank Barbaros Gangplank
7.Kaptan Gangplank Kaptan Gangplank
8.Dehşet Yıldızı Gangplank Dehşet Yıldızı Gangplank

Yazarın Notu

Dyrus isimli profesyonel oyuncunun Gangplank Solo rehberini sizlerle paylaştık. Merak ettiklerinizin tamamı rehberimizde. Gangplank, tank yapısının yanı sıra saldırı gücü ile solo koridorunun çok fazla tercih edilen şampiyonlarından biri. Kolay para kasabilen Gangplank, takım arkadaşlarına sağladığı avantajlarla (ultisiyle) de bir hayli etkileyici şampiyon desek yeridir. Hadi şimdi Gangplank'ın yeteneklerine daha yakından bir göz atalım.

1- Gangplank pasifi sayesinde, kılıcını ateşler ve ateşli kılıçla rakibe vurursanız, ona ekstra hasar verirsiniz. Ayrıca onu yakıp bir süre boyunca canının gitmesine neden olursunuz. Bunların yanı sıra ekstra hareket hızı da kazanırsınız.

2- Gangplank ''Q'' yeteneği sayesinde silahını kullanarak belirlediğiniz rakibe ateş edip kritik vuruşla beraber ona hasar verir. Eğer bu yetenek ile minyonlara son vuruş yaparsanız, ekstra altınları cebinize indirirsiniz. Oyunun başında bu yeteneği minyonlar üzerinde kullanarak ekstra avantaj elde edebilirsiniz.

3- W yeteneği sayesinde canınızı yeniler ve üzerindeki etkileri yok ederseniz. Bu yeteneğe verdikçe can yenileme etkisini arttırırsınız.

4- E yeteneği hakkında söylenecek pek bir şey yok. Varil bırakırsınız ve ona vurarak patlatırsınız. Varillerin sayısını arttırarak verdiği hasarları da arttırabilirsiniz. Ayrıca varile Q yeteneği ile vurarak ekstra hasar çıkarabilirsiniz. 3 Bu variller patladığında çevresinde bulunan rakipleri yavaşlatırken, size de ekstra hareket hızı kazandırır.

5- Gangplank'ın ultisi sayesinde haritanın belirlediğiniz bir bölgesine top atışları yaparak hem o alandaki rakipleri yavaşlatıp hem de onlara hasar verirsiniz. Bu yeteneği haritanın istediğiniz bir noktasında kullanabilirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Gangplank Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Ateşle İmtihan

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI