Gnar Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Gnar karşısında güçlü şampiyonlar
Gnar karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Dino Gnar Dino Gnar
2.Beyefendi Gnar Beyefendi Gnar
3.Kartopu Savaşı Gnar Kartopu Savaşı Gnar
4.Ringin Aslanı Gnar Ringin Aslanı Gnar

Yazarın Notu

Gnar solo rehberi eklendi. Şampiyona ait build, rünler, kabiliyetler ve daha fazlasını üst taraftan bulabilirsiniz. Gnar hareketli yapısı ile solo koridorunun en fazla tercih edilen şampiyonlarından biri. Hem tank, hem de saldırı anlamında iyi bir şampiyon. Yani Trundle gibi pasif saldırı şampiyonu değil. Saldırı gerçekleştirdiği zaman rakibi öldürebiliyor. Aynı şekilde Trundle kadar tank olup takımını koruyabiliyor. Tabi ayıya dönüştüğünde tank olduğunu söylemek gerek. Hadi geçelim şampiyonun ipuçlarına.

1- Gnar'ın pasif yeteneği sayesinde saldırı hızı, yürüme hızı ve hiddet özelliği kazanırsınız. Can barının altında bulunan hiddet barı dolduğu zaman, kendinizi dönüştürebilirsiniz. Bu barı doldurabilmek için devamlı olarak saldırılar gerçekleştirmeniz gerekiyor.

2- Gnar'ın Q yeteneği sayesinde ileriye doğru bumerang atarsınız. Bumerang hem giderken, hem de dönüşte çarptığı rakiplere hasar verir. Bu yeteneği koridorda kullanarak rakibi dürtmenizi tavsiye ederim. Zaman Gnar'ın manası yok ve devamlı olarak kullanabilirsiniz. Eğer attığınız bumerangı yakalarsanız, bekleme süresini azaltırsınız.

3- W yeteneği sayesinde rakibe ekstra hasar vurup özelliği tamamen doldurmanız halinde 2x ekstra hasar ve ekstra yürüme hızı kazanırsınız.

4- E yeteneği hakkında pek söylenecek bir şey yok. Bu yetenek sayesinde çember içerisindeki bir yere zıplayabilirsiniz. Minyona veya rakibe zıplarsanız, ekstra bir atlama daha gerçekleştirirsiniz.

5- MegaGnar'ken Q skilini kullanırsanız, rakibe doğru koca bir kaya fırlatırsınız. Bu koca kaya oldukça yüksek hasar vurur unutmayın.

6- MegaGnar'ken W yeteneğini kullanırsanız, önünüzde bulunan rakiplerinizi zıplatıp bir süreliğine sersemletirsiniz.

7-  MegaGnar'ken E yeteneği ile rakibe doğru zıplayıp ona ekstra hasar verirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Gnar Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Hiddet Geni

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI