Gragas Jungle Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Bengi adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Gragas karşısında güçlü şampiyonlar
Gragas karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Dalgıç Gragas Dalgıç Gragas
2.Zonta Gragas Zonta Gragas
3.Gragas Baba Gragas Baba
4.Havalı Gragas Havalı Gragas
5.Vandal Gragas Vandal Gragas
6.Oktoberfest Gragas Oktoberfest Gragas
7.Delikanlı Taraftar Gragas Delikanlı Taraftar Gragas
8.Fnatic Gragas Fnatic Gragas
9.Fıçı Kıran Gragas Fıçı Kıran Gragas

Yazarın Notu

Evet geldik, son zamanların en popüler karakterlerinden birisi olan Gragas'a. Gerçi Gragas için şunu söyleyebiliriz. Gragas Türkiye sunucunda çok fazla tercih edilen bir şampiyon değil. Ama şampiyonalarda ve LCS turnuvalarında çok fazla tercih ediliyor. Genellikle Jungle koridorunda oynanıyor. Şimdi ki rehberimiz de, Gragas Jungle üzerine hazırlandı. Hadi geçelim püf noktalarına.

1- Jungle Gragas, kesinlikle ilk başta kurbağa kesmelidir. Bunun nedeni de, mavi ihtiyacı ve kurbağanın verdiği ekstra özelliğidir.

2- Gragas Jungle yaparken, kesinlikle ilk keseceğiniz maviyi vermeyin veya çaldırmayın. Bu durumda kalırsanız, 3-0 yenik duruma düşer ve toparlamak bir hayli zor olur.

3- Kurbağayı rahat kesebilmek için ilk olarak W skiline verin.

4- Gragas'ı diğer Jungle'lerden ayıran en büyük özelliği gang atışının kolay ve düşük seviyede dahi işe yarar olmasıdır. Maviyi aldıktan sonra hızlıca ilk gangınızı gerçekleştirebilir ve şansınız yanınızda olup takım arkadaşınız da uyanık olursa bir kill çıkarırsınız.

5- Gragas'ın ultisini kullanırken çok dikkat edin. Rakibin yürüyeceği veya flash atabileceği noktaları hesaplayın. Aksi durumda, rakibi istemediğiniz taraf doğru ittirip noob damgası yiyebilirsiniz.

6- Q skilini kullandıktan sonra bir daha basarsanız patlatırsınız. Basmazsanız, belirlenen süre sonunda fıçı kendiliğinden patlar.

7- E skili hem rakibi havaya kaldırıp hem de sersemletebiliyor. Sersemletmesi için minyonların veya rakip oyuncuların yan yana olması gerekiyor. Ya da atış menzilini iyi ayarlamanız gerekiyor.

Gragas hakkında söyleyeceklerimiz bunlar. Yararlı bir rehber olduğunu düşünüyor. Alt taraftan yorum atarak sizler de düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Bengi Yaşı: 24 Takımı: SK Telecom T1 Koridor: Jungler

Gragas Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • İçelim Güzelleşelim

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI