Graves Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Graves karşısında güçlü şampiyonlar
Graves karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Kiralık Katil Graves Kiralık Katil Graves
2.Hapishane Kaçkını Graves Hapishane Kaçkını Graves
3.Mafya Graves Mafya Graves
4.Riot Graves Riot Graves
5.Havuz Partisi Graves Havuz Partisi Graves
6.Belalı Graves Belalı Graves
7.Kartopu Savaşı Graves Kartopu Savaşı Graves

Yazarın Notu

Metaya bomba gibi giriş yapan Graves, neredeyse her koridorda oynuyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de müthiş sayıda oynanılan Graves, diğer koridorlardan çok solo da tercih ediliyor. Aslında ADC karakteri olan Graves, metaya girdikten sonra ağırlıklı olarak Jungle ve Solo olarak oynandı. Şimdi ki rehberimiz de, sizlerle Solo Graves'i paylaşıyoruz.

1- Graves çok yönlü bir şampiyon olduğu için rahat hareket edin. 6 olmak için kendinizi kasmayın. Her daim rakibi dürtün ve yüksek hasarınızla minyonları da kolaylıkla kesin.

2- Graves'e ilk olarak Q skili ile başlayın. Bu skiliniz ile hem rakibe hasar verirken, hem de gerektiğinde minyonları kesebilirsiniz.

3- Pasif skili mermiler. 2 mermi ile atış hakkınız var. Bunları kullandıktan sonra mermilerin tekrardan dolması için bir süre beklemeniz gerekiyor. Merminiz yokken vuracağınız hasar, sinek ısırığı gibi olacaktır :)

4- Kendinizi ileri atma skili ile çılgınlıklar denemeyin. Yani bazı duvarlardan veya yüksekliklerden geçmek mümkün olmayacak. Flash atıp olduğunuz yerde kalmak gibi.

5- Ultisi çok önemli. Ultiyi attıktan sonra karakteriniz geride doğru çekilir. Attınız yol üzerinde bulunan tüm rakiplere hasar vurur. Ama orada ne kadar çok düşman olursa, vuracağınız hasar o kadar düşer. Çünkü hasarlar düşmanlar arasında bölüşülür.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Graves Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Yeni Kader

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI