Heimerdinger Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Jensen adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Heimerdinger karşısında güçlü şampiyonlar
Heimerdinger karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Uzaylı Heimerdinger Uzaylı Heimerdinger
2.Sakar Mucit Heimerdinger Sakar Mucit Heimerdinger
3.Kaportacı Heimerdinger Kaportacı Heimerdinger
4.Karmerdinger Karmerdinger
5.Atom Fizikçisi Heimerdinger Atom Fizikçisi Heimerdinger

Yazarın Notu

Jensen isimli profesyonel oyuncunun Mid Heimerdinger rehberi ile karşınızdayız. Türkiye'de olmasa da, dünya üzerinde bir çok kişi tarafından tercih edilen bir şampiyon olan Heimerdinger, robotları sayesinde rakiplerine hasar vererek onları aradan çıkarabiliyor. Yani düz vuruş şampiyonu değil. Yetenekleri ile başarılı olabilen bir şampiyon ve kendinizce taktikler belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz. Hadi şimdi bu şampiyonun yeteneklerine daha yakından bakalım.

1-  Heimerdinger'in pasifi sayesinde çevrenizde bulunan H-28G Tareketlere ve şampiyonlara arttırılmış can yenilenmesi verirsiniz.

2- Q yeteneği sayesinde seri ateş etme özelliğine sahip olan bir top tareti kurarsınız. Tareket ayrıca, ikincil olarak engellerin içinden geçebilen bir ışın saldırısı yapar. Bu saldırı normale göre ekstra hasar verir.

3- W yeteneği sayesinde belirlediğiniz hedefe doğru giden uzun menzilli füzeler ateşlersiniz. Attığınız bu ateşlerin her biri çarptığı rakiplere hasar verir. Bu yetenek geliştirildikçe, verdiği hasar büyü hasarı olarak artar.

4- E yeteneği sayesinde bleli bir bölgeye bomba atarsınız. Attığınız bomba hem hasar verirken, hem de çarptığı rakibi sersemletip çevresindekileri yavaşlatır.

5- Geldik Heimerdinger'in ultisine. Bu yetenek sayesinde bir sonraki büyünün etkisinin artmasını sağlarsınız. Bir sonraki temek yeteneğin bedelsiz olmasını ve ilave etkide bulunmasını sağlar. İptal etmek için tekrardan R yeteneğine tıklamanız gerekiyor.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Jensen Yaşı: 21 Takımı: Cloud9 Koridor: Mid

Heimerdinger Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Hextech Takviyesi

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI