Illaoi Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber MaRin adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Illaoi karşısında güçlü şampiyonlar
Illaoi karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Hiçlik Getiren Illaoi Hiçlik Getiren Illaoi

Yazarın Notu

Illaoi solo rehberi sizlerle. Çıkışı ile büyük ses getiren Illaoi, daha sonrasında düşüş dönemine geçti ve şu sıralar vadinin en az oynanan şampiyonlarından biri oldu. Yüksek hasarının yanı sıra tank yapısı ile de dikkat çeken Illaoi, duvar diplerinde çıkardığı dokunaçları kullanarak rakiplerine inanılmaz hasarlar çıkarabiliyor. Takım savaşlarına da ultisi sayesinde önemli destek sağladığını söylesek yanlış olmaz.

1- Illaoi'nin pasifi sayesinde duvar kenarlarında devamlı olarak dokunaçlar çıkarıyoruz. Dokunaçlar ruhlara, kabuklara ve  Illaoi'nin sille tokat'ının kurbanlarına vurur. Vurdukları rakiplere de inanılmaz fiziksel hasar çıkarır.

2- Q yeteneği sayesinde dokunaçlardan yardım alarak belirlediğimiz alana havadan darbe indiririz. Bu darbe ile o alanda bulunan rakiplere hasar veririz. Ayrıca bu yeteneğin can yenileme özelliği de bulunuyor.

3- W yeteneği sayesinde hedefin üstüne atılarak fiziksel hasar verir ve yakındaki dokunaçların hedefe vurmasını sağlarız.

4- E yeteneği sayesinde rakibin ruhunu bedeninden söküp alıp vurmaya başlıyoruz. Takım arkadaşlarımızla beraber.  Bir süre sonra ruh rakibin bedenine geri dönüyor ve vurduğumuz hasarın belli bir miktarına gerçek hasar olarak çıkarır. Ayrıca ruhunu aldığımız hedefin çevresinde dokunaçlar çıkarak ona vurmaya başlar.

5-  Illaoi'nin ultisi sayesinde alan hasarlı büyük bir darbe vururuz ve çevrede bulunan tüm rakiplere dokunaçların yardımıyla hasar veririz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

MaRin Yaşı: 26 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Solo

Illaoi Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Yaşlı Tanrının Elçisi

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI