Karthus Mid Rehberi Sezon 6

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Karthus karşısında güçlü şampiyonlar
Karthus karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Hayalet Karthus Hayalet Karthus
2.Karthus Abidesi Karthus Abidesi
3.Azrail Karthus Azrail Karthus
4.Pentakill Karthus Pentakill Karthus
5.Fnatic Karthus Fnatic Karthus
9.Işıkboğan Karthus Işıkboğan Karthus

Yazarın Notu

Rehberlerimize Karthus'a ekliyoruz. Ölüm şakıyan Karthus, oyunun en az tercih edilen şampiyonlarından birisi olsa da, takım oyunlarında oldukça yararlı bir şampiyondur. Özellikle ultisi ile tanınıyor.

1- Karthus'un pasifi sayesinde öldükten sonra bir süre boyunca yeteneklerinizi mana gerekmeden kullanırsınız. Ayrıca bu süre boyunca hasar görmek ve engellenemezsiniz. 

2- Q yeteneği ile belirlediğiniz alanda kısa süreli görüş sağlarken, alan hasarı vurursunuz. Bu yeteneği tek rakibe kullanırsanız, 2 kat fazla hasar vurursunuz.

3- W yeteneği sayesinde belirlediğiniz bölgede duvar oluşturursunuz. Bu yeteneğin üzerinden geçen rakipler hem yavaşlayıp hem de büyü direnci kaybeder.

4- E yeteneği sayesinde öldürdüğünüz her birim için mana kazanırsınız. Aktif ettiğinizde ise alan hasarı verirsiniz ve bu yeteneği açarak yürüyebilirsiniz.

5- Geldik Karthus'un en önemli yeteneği olan ultiye. Bu yetenek sayesinde haritada görünen görünmeyen herkese hasar verirsiniz. Ama ağıtın odaklanma süresi uzun olduğu için doğru zamanda kullanıp rakiplerinizi iyi takip edin.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Karthus Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Ölüm Tanımaz

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI