Kassadin Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber HunI adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Kassadin karşısında güçlü şampiyonlar
Kassadin karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Şenlikli Kassadin Şenlikli Kassadin
2.Derin Kassadin Derin Kassadin
3.Hiçlik Öncesi Kassadin Hiçlik Öncesi Kassadin
4.Ulak Kassadin Ulak Kassadin
5.Kozmik Bela Kassadin Kozmik Bela Kassadin

Yazarın Notu

Kassadin metadan düşse de, oyuncular tarafından çok yakın takip edilen şampiyonlardan biridir. Her daim oyuncusu var ve mid ile solo koridorlarında tercih ediliyor. Ama daha fazla mid koridorunda oynanıldığını söylemek isteriz. Kassadin'i diğer şampiyonlardan ayıran en büyük özellik, kaçış dinamiklerinin çok fazla olması ve tank yapısı. Hem takım arkadaşlarını koruyup hem de rakibe inanılmaz hasarlar çıkarabiliyor.

1- Kassadin'in Q yeteneği sayesinde rakibinize top gibi bir şey atarsınız ve hasar verirsiniz. Bu yetenek size ekstra olarak kalkan sağlar. Ayrıca bu yeteneği minyonlar üzerinde de kullanabilir ve canınız az olduğunda kalkan alabilirsiniz.

2- W yeteneğinin hem pasif, hem de aktif özelliği var. Pasif özelliği ekstra büyü hasarı veriyor olması. Aktif özelliği ise kullandığınızda büyük miktarda ilave büyü hasarı verir ve mana yeniler.

3- E yeteneği Güç Darbesi. Bu yetenek sayesinde çevrenizdeki büyülerden enerji çekip tam güce ulaştığında kullanır ve koni şeklinde göndererek rakiplere hasar verir ve aynı şekilde onları yavaşlatırsınız.

4- Kassadin'in en önemli yeteneklerinden biri kesinlikle ultisidir. Ulti sayesinde istediğiniz yere sıçra mantığı ile atlarsınız. Atladığınız yerdeki rakipler hasar görür. Kısa zaman aralığında gerçekleştirdiğiniz her zıplayış, sizin ekstra olarak mana harcamanıza neden olur.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

HunI Yaşı: 20 Takımı: Immortals Koridor: Solo

Kassadin Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Hiçlik Taşı

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI