Kindred Jungle Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Bengi adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Kindred karşısında güçlü şampiyonlar
Kindred karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Gölgeateş Kindred Gölgeateş Kindred
2.Süper Galaksi Kindred Süper Galaksi Kindred

Yazarın Notu

Jungle oyuncularının vazgeçilmez şampiyonu Kindred, kısa sürede şampiyonluk maçlarının da vazgeçilmezi olmayı başardı. Türkiye serverinda da bir hayli fazla oyuncusu bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Seri hareket etmesi ve rakiplere inanılmaz hasarlar çıkarabilmesi ile tanınan Kindred, takım arkadaşlarını koruyan özellikleri ile de dikkat çekiyor. Hadi şampiyonun becerilerini daha yakından tanıyalım.

1- Kindred'in pasifi çok dikkat çekici. Pasifi sayesinde rakip oyunculardan birini damgalıyorsunuz. Damgaladığınız rakibinizi öldürür veya asist alırsanız, ekstra olarak saldırı hızı ve bir kaç özellik elde edersiniz. Ayrıca bu damgalama işlemlerini, yanınızdaki kuzucuk orman yaratıklarına da yapabiliyor.

2- Q skili ile kısa menzilli bir atlama yapıp 3 ok atışı yapıyorsunuz. Bu yetenek sayesinde duvarlardan geçebiliyorsunuz.

3- W skilinin ekstra olarak 2 özelliği var. Birincisi sizi iyileştiriyor olması. İkincisi ise çıkan alan içerisinde yanınızdaki siyah kuzunun da saldırı yapabiliyor olmasıdır. Ayrıca bu halkanın içerisinde kaldıkça ''Q'' yeteneğinizin yeniden açılma süresi düşüyor.

4- E yeteneği sayesinde rakibin bazı özelliklerini silerken, hem de onu yavaşlatıyorsunuz.

5-  Ultisini söylemeye gerek yok. Belirlenen alandaki herkesi ölümsüz yapıyorsunuz. Bu halkanın içerisinde olan kimse ölmez. Ayrıca bu süre sonunda halkanın içerisinde olan herkes bir miktar iyileştirme kazanır.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Bengi Yaşı: 24 Takımı: SK Telecom T1 Koridor: Jungler

Kindred Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Avcının Damgası

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI