Kled Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Kled karşısında güçlü şampiyonlar
Kled karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Sör Kled Sör Kled

Yazarın Notu

Kled şampiyon tanıtımı, rehberi, buildi sitemizde. Kled solo rehberi sayesinde şampiyon hakkındaki tüm detaylara ulaş. Solo ve Jungle koridorlarında ağırlıklı olarak tercih edilen bir şampiyon olan Kled, saldırı gücü ve dinamik mekanikleri ile kısa sürede oyuncuların gözdesi olup çok fazla oynanmaya başlandı. Şimdi gelelim Kled'in yeteneklerini tanımaya.

1- Kled'in pasifi, altındaki ödlek bineği Skaarl'dır. Skaarl ödlek biridir ve çok fazla hasara maruz kaldığında Kled'in altından kaçıp onu yalnız bırakır. Bu durumda karakterimiz bazı yeteneklerini kullanamaz. Ayrıca verdiği hasar da bir miktar düşer. Ama yalnızken rakibe her vuruşunda ekstra hareket hızı kazanır. Kuleye, rakibe veya minyonlara vurarak Kled'in can barının altındaki göstergeyi doldurarak tekrardan Skaarl'ın gelmesini sağlayabilirsiniz.

2- Kled'in binekli ve bineksiz olmak üzere 2 Q yeteneği var. Binekli haldeyken rakibe doğru ayı oltası kapanı atıp onu kendinize bağlar ve gittiği yere doğru gidersiniz. Bir süre sonra rakibi az da olsa kendinize doğru çekip yavaşlatırsınız. Ayrıca bu yeteneği attığınızda çarptığı herkese hasar verir. Eğer bineğiniz yoksa, Q yeteneği ile ateş eder ve alan hasarı verirsiniz. Graves'in ultisi gibi geriye de itersiniz kendinizi.

3- Kled'in W yeteneği pasiftir. Bu pasifle yaptığınız vuruşun ardından diğer 3 vuruşunuzun hızı artıp verdiğiniz hasar da çoğalır.

4- Kled'in en önemli yeteneklerinden birisi de ultisi. Bu yeteneğin ismi hücum. Kullandığınız zaman bir topa binip süratle ilerlersiniz. Bu sürede kendinize kalkan sağlarsınız. Ayrıca en son çarptığınız rakibe de ekstra hasar verirsiniz. Yetenek aktifken, çevrenizdeki takım arkadaşlarınıza da yüksek miktarda hareket hızı kazandırırsınız.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Kled Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Ödlek Kertenkele, Skaarl

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI