LeBlanc Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Faker adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

LeBlanc karşısında güçlü şampiyonlar
LeBlanc karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Günahkâr LeBlanc Günahkâr LeBlanc
2.Prestijli LeBlanc Prestijli LeBlanc
3.Aşk Avcısı LeBlanc Aşk Avcısı LeBlanc
4.Kara Kuzgun LeBlanc Kara Kuzgun LeBlanc
5.Ağaç Ata LeBlanc Ağaç Ata LeBlanc

Yazarın Notu

LeBlanc, şahsen ben beceremesem de mid koridorunda en sevdiği ve karşımda olmasından nefret ettiğim bir şampiyondur. Devamlı rakibe hasar vurabilen bu şampiyon, kısa sürede yüksek hasarlar çıkarabiliyor. Hatta kasmış bir LeBlanc'ın ADC veya istediği bir rakip koridor oyuncusunu anında aradan çıkardığını da gördük. Gerek Şampiyonluk Ligi maçlarından, gerekse denk geldiğimiz oyunlardan. Uzun bir araştırmanın ardından LeBlanc için en başarılı ve tek atan buildi buldum. Sizlerle paylaştığım buildi kesinlikle yapmanızı öneririm.

1- LeBlanc'ın pasif skili sayesinde, canınız belirli bir seviyenin altına indiğinde ilizyonunuz çıkıp yolunda yürür ve rakibi şaşırtır. Siz ise görünmez olarak yön değiştirebilirsiniz. İsterseniz ilizyonunuzun yanına da gidip yer değiştirebiliyorsunuz.

2- Q skili sayesinde rakibe yüksek hasarlar çıkarabilirsiniz.

3- W skili ile yer değiştirebiliyor ve gittiğiniz yerde alana hasar vuruyorsunuz. Eğer bu tuşa tekrardan tıklarsanız, başladığınız yere geri dönersiniz.

4- E skili öne doğru bir ip şeklinde bir şey atar. Hem hasar vurur, hem de süre dolunca rakibi kısa süreliğine sersemletir. Sersemlediği zaman da rakibin bir miktar canı azalır.

5- LeBlanc'ın ultisi sayesinde en son kullandığınız skili tekrarlayabiliyorsunuz. Örneğin Q skilini kullandınız. R tuşuna basarsanız, Q skili direk olarak açılıp tekrardan kullanabilirsiniz. Bu mantık tüm skiller için geçerlidir. 

Umuyoruz ki yararlı bir rehber oldu. Gerek build, gerek kabiliyetler, gerekse rünler gayet başarılı. Kesinlikte tavsiye ederiz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Faker Yaşı: 21 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Mid

LeBlanc Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Şer Mührü

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI