Lissandra Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Faker adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Lissandra karşısında güçlü şampiyonlar
Lissandra karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Kantaşı Lissandra Kantaşı Lissandra
2.Bıçaklar Kraliçesi Lissandra Bıçaklar Kraliçesi Lissandra
3.Robotik Lissandra Robotik Lissandra

Yazarın Notu

Büyücü sınıfında yer alan Lissandra, kitle kontrol ve çevikliği ile devamlı olarak rakiplerini rahatsız edip onları oyundan bezdirebiliyor. Kara buz skilleri sayesinde takım savaşlarına önemli etki edip rakiplere inanılmaz hasarlar verebiliyor. Hem rakiplerinin canını okurken, hem de rakiplerini yanından uzaklaştırabiliyor. Hem de kaçış dinamikleri ile rakiplerinden kolaylıkla kaçabiliyor.

1- Lissandra'nın pasif skili sayesinde belirli aralıklarla hiç mana harcamadan büyü yapabiliyorsunuz. Bu yeteneği devamlı kullanın. Hem mananız gitmeyecek, hem de rakibe hasar vermiş olacaksınız.

2- Q skilini denk getirdiğiniz rakibi yavaşlatırsınız. Eğer rakibinizden önce minyon veya başka bir düşmana çarparsa, sonraki hasarı daha fazla olacaktır. 

3- W skili sayesinde rakiplerinizi dondurabilirsiniz. Ayrıca bu skili hareket halindeyken kullanabilirsiniz. Ama donmuş bir rakip size karşı atak yapabiliyor. Bunu unutmayın!

4- E skili sayesinde belirlediğiniz yöne doğru pençeler atar ve rakiplere hasar verirsiniz. Tekrar bu tuşa basmanız halinde, pençenin olduğu alana ışınlanırsınız.

5- Geldik en önemli skill olan ultiye. Ultiyi eğer kendinize kullanırsanız, buza dönüşür ve çevrenizdekilere hasar verirsiniz. Aynı zamanda canınızı inanılmaz hızlı şekilde doldurabilirsiniz. Eğer bu skili rakip üzerinde kullanırsanız, onu dondurup buz parçacıklarının patlamasına neden olarak çevredekilere müthiş hasar verirsiniz.

Lissandra hem kaçış, hem de rakibe verdiği hasar ile mid koridorunun en çok tercih edilen şampiyonlardan biri olarak dikkat çekiyor. Eğer takım oyunu oynamayı seviyor ve bu alanda kendinizi geliştirip başarılı bir şampiyon arıyorsanız, fazla aramayın. Lissandra seçin gitsin. Her türlü oyunu bu şampiyonla oynayabilirsiniz. Tavsiye.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Faker Yaşı: 21 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Mid

Lissandra Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Buzdoğan

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI