Nunu Jungle Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Bengi adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Nunu karşısında güçlü şampiyonlar
Nunu karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Kocaayak Nunu Kocaayak Nunu
2.Noel Nunu Noel Nunu
3.Nunu Canavarı Nunu Canavarı
4.Nunu Bot Nunu Bot
5.Yıkıcı Nunu Yıkıcı Nunu
6.TPA Nunu TPA Nunu
7.Zombi Nunu Zombi Nunu

Yazarın Notu

Nunu, hem destek rolunde hemde ormancı rolünde oynanabilen bir şampiyondur. Destek rolünde oynanmasının en büyük sebebi W yeteniğidir. Çünkü W yeteneği hem kendine hemde bir takım arkadaşına (yetenek seviyesine göre) saldırı hızı verir. Buda Saldırı gücü taşıyıcısının sadece saldırı gücü eşyaları alarak daha güçlü olmasına ve W yeteneği sayesindede hızlanmasına olanak sağlar.

Jungler rolünde bir Nunu, hem çarp hemde çarp kadar kuvvetli Q yeteneğine sahiptir. Bu nedenle Nunu çift çarplı olarak nitelendirilir. Q yeteneğinden bahsetmek gerekirse tarafsız canavarlara yada minyonlara kullandığınızda hem büyük hasar verirsiniz, hemde onları yiyerek can doldurmuş olursunuz. Bu yüzden Nunu jungler rolünde çok tercih edilen bir şampiyondur.

Sıra geldi Nunu'nun en güzel yeteneği olan R yeteği Mutlak Sıfır'a. R yeteneğine basan bir Nunu yerde yuvarlak bir halka içinde buzul bir etki açar. Bu etki alanı içinde kalan herkez yavaşlar. Etki bittiğinde yada bozulduğunda Nunu'nun büyü gücüne bağlı olarak değişir. Büyü hasarı verir. Bu yeteneğin en büyük dez avantajı bozulabilir olmasıdır. Tıpkı katarina gibi kitle kontrol yetenekleri Nunu'nun R yeteneği bozar. 

Not: Ulti ne kadar çok bekletilirse okadar çok büyü gücü vurur.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Bengi Yaşı: 24 Takımı: SK Telecom T1 Koridor: Jungler

Nunu Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Öngörü

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI