Pantheon Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Dyrus adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Pantheon karşısında güçlü şampiyonlar
Pantheon karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Lejyoner Pantheon Lejyoner Pantheon
2.İnsafsız Pantheon İnsafsız Pantheon
3.Perseus Pantheon Perseus Pantheon
4.Metal Zırhlı Pantheon Metal Zırhlı Pantheon
5.Gladyatör Pantheon Gladyatör Pantheon
6.Ejderkatili Pantheon Ejderkatili Pantheon
7.Avcı Pantheon Avcı Pantheon
8.Fırıncı Pantheon Fırıncı Pantheon

Yazarın Notu

Pantheon solo koridoru şampiyonudur. Bu rehberimizde, şampiyona ait tüm detayları ele aldık ve sizlerle paylaştık. Daha çok saldırı gücü ile dikkat çeken Pantheon, rakiplere hem yüksek hasarlar verip hem de takım arkadaşlarını koruyabiliyor. Ultisi ile de kısa sürede arkadaşlarına yardıma uçup onları kötü durumdan kurtarabiliyor veya solo koridorunun işlevi olan önemli gangleri atabiliyor.

1- Pantheon'a tutuştur ne alaka diyeceksiniz? Bu şampiyonun ultisi oldukça uzun menzili ve orta koridora kolaylıkla gang atabiliyorsunuz. Biraz yürüyerek alta da gidebilirsiniz. Koridor üstünlüğünü sağlamak için ise tutuştur şart. Zaten gang atabileceğiniz bir yeteneğiniz var ve ışınlana hiç gerek yok.

2- Q yeteneği ile rakibe mızrak atar ve ona yüksek hasar verirsiniz.

3- W yeteneği ile rakibin yanına atlayarak onu kısa süreliğine sersemletiyorsunuz. Bu yeteneği minyonlar üzerinde de kullanabiliyorsunuz.

4- E yeteneği, bu şampiyonun en önemli yeteneklerinden biridir. Hem alana saldırı gerçekleştirip hem de bu yetenek açık olduğu sürece çevredeki rakiplere hasar veriyorsunuz. Açık olduğu süre arttıkça, verdiği hasar da artıyor.

5- Ultisini söylemeye gerek yok. Menzil içerisinde istediğiniz bir alana atlayış gerçekleştirebiliyorsunuz. Atladığınız alanda bulunan rakipleri kısa süreliğine yavaşlatıyorsunuz.

Kombo: İlk önce rakibe Q yeteneği ile mızrak atın. Sonrasında W ile yanına atlayıp sersemlediği sırada E yeteneğini aktif hale getirerek hasar verin. Bunları yaparken bir kere daha açılacak olan Q yeteneğini kullanın. Tutuşturu da attığınız mı bu iş tamamdır. Ölmediyse, ulti ile gideceği yeri hesaplayıp oraya bir atlayış gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Dyrus Yaşı: 24 Takımı: Team SoloMid Koridor: Solo

Pantheon Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Kalkan Koruması

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI