Poppy Solo Rehberi Sezon 7

Bu Rehber HunI adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Poppy karşısında güçlü şampiyonlar
Poppy karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Noxus'lu Poppy Noxus'lu Poppy
2.Lolipoppy Lolipoppy
3.Demirci Poppy Demirci Poppy
4.Bez Bebek Poppy Bez Bebek Poppy
5.Savaş Güzeli Poppy Savaş Güzeli Poppy
6.Kızıl Çekiç Poppy Kızıl Çekiç Poppy
7.Yıldız Muhafızı Poppy Yıldız Muhafızı Poppy

Yazarın Notu

Poppy nasıl oynanır? Poppy Solo Rehberi. Poppy Build ve Kabiliyetleri bu rehberde. Sezon 6 özel. Poppy, solo koridorunun hem hasar olarak hem de tanklık olarak en başarılı şampiyonlarından biridir. Benim de çok sevdiğim bir şampiyondur. Gerek rakiplerden kaçış, gerekse rakipleri yakalamasıyla ayrı bir havası olduğu kesin. Tabi bunun en büyük nedeni, değişiklik oldu. Daha önceki Poppy böyle değildi ve şu zamandaki gibi oynanmıyordu. Ama şimdi Poppy çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Hadi ipuçlarına geçelim.

1- Poppy'nin pasifi sayesinde menzil saldırılar gerçekleştiriyorsunuz. Bu menzil saldırı sonrasında ortaya kalkan çıkar. Onu alırsanız bir süreliğine ekstra can kazanırsınız.

2- Q skili sayesinde kısa bir alana çekiç ile darbe vurursunuz. Rakibe denk gelirse bu saldırı, hem onu yavaşlatırken, hem de hasar verirsiniz.

3- W skilinin hem pasif olarak hem de aktif olarak kullanılabiliyor. Pasifi, size ekstra olarak zırh ve büyü direnci vermesidir. Aktif olarak kullandığınızda ekstra olarak yürüyüş hızı kazanırsınız.

4- Poppy'nin en başarılı skillerinden birisi E skilidir. Eğer şampiyonda başarılı olmak istiyorsanız, e skilini çok iyi kullanmanız gerekiyor. E skilini kullandığınızda rakibi ittirirsiniz. Eğer bu ittirme sırasında rakip herhangi bir yapıya çarparsa, ekstra hasar alır ve uzun süreli sersemler.

5- Poppy'nin ultisi de ilgi gören skillerinden biri. Ultiyi açtığınız zaman etrafınızda çekiçler dönmeye başlıyor. Ardından tekrar bu skile basarak ileriye doğru çekiç fırlatır ve rakibi oldukça ileriye atarsınız. Böylelikle rakibi eksiltip sayı fazlalığı ile girdiğiniz tfyi kolaylıkla kazanabilirsiniz. 

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

HunI Yaşı: 20 Takımı: Immortals Koridor: Solo

Poppy Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Demir Elçi

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI