Rengar Jungle Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Bengi adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Rengar karşısında güçlü şampiyonlar
Rengar karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Kelle Avcısı Rengar Kelle Avcısı Rengar
2.Gece Avcısı Rengar Gece Avcısı Rengar
3.SSW Rengar SSW Rengar

Yazarın Notu

Rengar, Jungle ve Solo koridorunda tercih edilen bir şampiyondur. Ama daha çok Jungle koridorunda oynanılıyor. Şimdi de sizlerle Jungle Rengar rehberini paylaşıyoruz. Öncelikle şunu söyleyeyim. Üst tarafta yaptığımız build tamamen Bengi isimli SKT T1 oyuncusuna aittir. Ama gördüğümüz kadarıyla bu buildler değişkenlik gösterebiliyor. Sizler de isterseniz bu buildi yapabilir veya bazı eşyalar da değişikler gerçekleştirebilirsiniz. Evet gelelim ipuçlarına.

1- Rengar ile çalılara girdiğiniz zaman ekranınız biraz kararır. Burada belirlenen mesafe içerisine rakiplerinize, minyonlara atlayabilirsiniz. Bu atlama ekstra hasar da vuracaktır. Kaçış için de kullanabilirsiniz.

2- İlk olarak Q skilini açın ve ormandan kayalarla başlayın. Çarpınızı da kullanarak kayacıkların özelliğini ele geçirin. Kayacıkları temizledikten sonra kırmızı ile ormanda ilerlemeye devam edin.

3- Ortalama 6 seviye olana kadar gang gitmenize gerek yok. Tabi rakibiniz çok ileride falan olur gidebilirsiniz. Ama 6 olmadan önce kendinizi kasmayın gang atacağım diye. Gerek yok.

4- Rengar ile yok ettiğiniz veya asist aldığınız her rakibin ardından bir miktar diş kazanırsınız. Bu dişlerle karakterinize ait ekstra özellikler elde edersiniz. Öldüğünüz zaman bu dişler asla gitmez.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Bengi Yaşı: 24 Takımı: SK Telecom T1 Koridor: Jungler

Rengar Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Görünmez Yırtıcı

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI