Taric Support Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Aphromoo adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Taric karşısında güçlü şampiyonlar
Taric karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Zümrüt Taric Zümrüt Taric
2.Beşinci Çağ Fedaisi Taric Beşinci Çağ Fedaisi Taric
3.Kantaşı Taric Kantaşı Taric
4.Havuz Partisi Taric Havuz Partisi Taric

Yazarın Notu

Yeni Taric, sihirdar vadisine yeni çıkış yaptı ve oyuncuların gözdesi olmayı başardı. Son 2 günde, en çok oynanan Support karakterlerinden biri oldu. Gerçekten de değişim yaradı desek yeridir. Şampiyon oldukça değişti ve yeni özellikleri ile göz kamaştırıyor. Hadi şimdi bu şampiyonu daha da yakından tanıyıp ipuçlarına bakalım.

1- Taric'in pasifi sayesinde yaptığınız her 2 saldırıdan sonraki saldırınızı bir miktar daha güçlü şekilde yaparsınız. Ayrıca bu pasif sayesinde, diğer yeteneklerin bekleme süresini de azaltırsınız.

2- ''Q'' yeteneği sayesinde alan çaplı olarak çevrenizdeki tüm arkadaşlarınızı iyileştirirsiniz. Yeteneği geliştirdikçe, iyileştirme miktarı da artar.

3- Taric'in en önemli yeteneklerinden biri ''E'' yeteneği. Bu yetenek sayesinde rakiplerinizi sersemletebilirsiniz. Ayrıca bir miktar hasar da verirsiniz.

4- Ultisi hakkında pek söylenecek bir şey yok. Aktif ettiğiniz zaman, bir süre çevrenizdekileri ve kendinizi koruma altına alırsınız. Bu süre boyunca hiç bir hasar yemezsiniz.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Aphromoo Yaşı: 25 Takımı: Counter Logic Gaming Koridor: Support

Taric Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Cüretkâr

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI