Varus Adc Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Piglet adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Varus karşısında güçlü şampiyonlar
Varus karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Belalı Kristal Varus Belalı Kristal Varus
2.Işık Oku Varus Işık Oku Varus
3.Kutup Okçusu Varus Kutup Okçusu Varus
4.Gönül Avcısı Varus Gönül Avcısı Varus
5.Seri Ok Varus Seri Ok Varus
6.Sonsuz Karanlık Varus Sonsuz Karanlık Varus

Yazarın Notu

Varus, son zamanlarda oldukça yükselen ve oynanma sıraların üst sıralarına doğru tırmanan bir karakter. Q yeteneği ile rakiplerine kısa sürede inanılmaz hasarlar çıkarabiliyor. Özellikle uzaktan bu yeteneği kullanarak TF başlamadan rakiplerinin canlarını oldukça yakabilir ve TF'de kendinize inanılmaz avantaj sağlayabilirsiniz.

Varus'un oyun başında da oldukça avantajlı olduğunu söyleyebilirim. Q yeteneği ile rakiplerinize hasar verebilir, W yeteneğinin sağladığı ekstra hasar ile kolay minyon kesip kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. İlk önce Q yeteneğinizi fulleyin. Daha sonra W yeteneğine vererek hasarınızı arttırın. 6 level olduğunuz zaman ultinizi ADC'ye tutturup onu aradan çıkarın. Tabi Supportunuzun katkılarıyla. Ulti oyununu iyi yaparsanız, bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Oyunun başlarını bu şekilde geçebilir ve koridordan avantajlı çıkabilirsiniz.

TF'lerde ise kendinize iyi yer seçin. Kha, Rengar ve diğer aradan çıkarabilecek karakterleri iyi takip edin. Doğru zamanda ultinizi atarak onları yanınıza yaklaştırmayın ve uzaktan dürtmeye devam edin. Son item olarak Ebedi Kılıç tavsiye ettim. Ama rakip oyuncular sizi aradan çıkarabiliyorsa, Koruyucu Melek'te tercih edebilirsiniz. 

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Piglet Yaşı: 23 Takımı: Team Liquid Koridor: ADC

Varus Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Canlı İntikam

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI