Veigar Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Faker adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Veigar karşısında güçlü şampiyonlar
Veigar karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Ak Büyücü Veigar Ak Büyücü Veigar
2.Curling Veigar Curling Veigar
3.Grisakal Veigar Grisakal Veigar
4.Cüce Cin Veigar Cüce Cin Veigar
5.Baron Von Veigar Baron Von Veigar
6.Üstün Kötü Veigar Üstün Kötü Veigar
7.Noel Bebe Veigar Noel Bebe Veigar
8.Bölüm Sonu Canavarı Veigar Bölüm Sonu Canavarı Veigar

Yazarın Notu

Faker isimli profesyonel oyuncunun Veigar rehberi eklendi. Mid koridorunun en yüksek hasar çıkaran şampiyonlarından biri olan Veigar'ın en önemli yeteneklerinden biri ''Q'' yeteneğidir. Çünkü bu yeteneği sayesinde ekstra olarak yetenek gücü kazanıyor. Kalıcı yetenek gücü üstelik. Gelelim Veigar'ın yeteneklerini tanımaya.

1- Veigar'ın Q yeteneği sayesinde ileriye doğru bir top atar ve çarptığı 2 kişiye hasar verirsiniz. Bu yetenekle minyonlara son vuruş yaparak +1 yetenek gücü kazanırsınız. Her minyon +1 yetenek gücü kazandırıyor. Tek seferde +2 yetenek gücü kazanabilirsiniz. Ayrıca rakiplere yaptığınız son vuruşlarla da ekstra yetenek gücü elde edebilirsiniz.

2- W yeteneği sayesinde belirlediğiniz noktaya bir atış yaparsınız. Bu atış rakip takıma alan hasarı verir. E yeteneği ile kombin bir şekilde kullanarak başarılı olabilir ve ekstra hasarlar çıkarabilirsiniz.

3- E yeteneği ile rakibi kapana alırsınız. Daha doğrusu belirlediğiniz alanı kapatırsınız. Alanın köşelerine çarpan rakipler bir süre sersemler. 

4- Veigar'ın en önemli yeteneklerinden biri de ultisi. Ultisi sayesinde rakip takım oyuncularını tekleyip onlara inanılmaz hasarlar verebilirsiniz. Bu yeteneği adc veya kolay eriyen rakip şampiyonlar üzerinde kullanmakta fayda var.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Faker Yaşı: 21 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Mid

Veigar Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Acayip Kötülük Gücü

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI