Yasuo Mid Rehberi Sezon 7

Bu Rehber Faker adlı oyuncuyu dikkate alarak hazırlanmıştır.

Büyüler

Rünler

Başlangıç

Full Eşyalar

Yasuo karşısında güçlü şampiyonlar
Yasuo karşısında güçsüz şampiyonlar

Kostümler

1.Vahşi Batılı Yasuo Vahşi Batılı Yasuo
2.KOD ADI: Yasuo KOD ADI: Yasuo
3.Kanlı Ay Yasuo Kanlı Ay Yasuo
9.Gecenin Kılıcı Yasuo Gecenin Kılıcı Yasuo

Yazarın Notu

Evetttt. Geldik beklenen rehber olan Yasuo'ya. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de Yasuo oyuncusunun fazlalığı dikkat çekiyor. Hatta bazı oyunlara girdiğimizde direk Yasuo or feed. Mid or Feed yazanları görüyoruz. Bunlar biraz sinirimizi bozsa da, bazı Yasuo oyuncuları gerçekten oyunu taşıyabiliyor. Umuyoruz ki, bu rehberimiz sayesinde sizler de usta bir Yasuo oyuncusu olacak ve winlerle üst liglere çıkmaya hak kazanacaksınız. Hadi şimdi gelelim püf noktalara.

Notlar;

1- Eğer Yasuo ile rakibinizi deli etmek istiyorsanız, ilk olarak E skilini fulleyin ve ona verin. Devamlı olarak bu skili kullanıp hem rakibinizi korkutun, hem de minyonları kesin. Hareketli olmak her zaman işe yarar.

2- '' E '' skilini kullandığınız zaman oldukça ileri gidersiniz. Bazı oyuncuları gördüm, bu skili kuleye yakın yerlerde kullanıyor. Kullanırken dikkat edin. Bir anda kendinizi kule altında görebilirsiniz.

3- Kalkan için çeşitli alıştırmalar yapın. Kalkanı seri şekilde kullanmaya ve hızlı hamleler yapmaya alışkanlık edinin. Çünkü Yasuo hızlı hero ve yavaş kalırsanız bir anlamı kalmaz.

4- Q skili ile minyon kesmekten çekinmeyin. Çünkü açılma süresi kısa ve devamlı kullanabilirsiniz. Gerektiğinde rakibe, gerektiğinde minyonlara kullanın.

5- Yasuo'nun pasif kalkanı açıldığında çok agresif olun ve kalkan patlamadan önce rakibinize hasar vermeye çalışın. Ama sadece hasar verin. Zorlayıp da boşu boşuna ölmeyin.

6- Ulti skili sadece sizin attığınız hortumla aktif olmuyor. Takımınızda rakip oyuncuları havaya kaldıracak bir şampiyon varsa, onun hamlesinden sonra da kullanabilirsiniz. Tabi ki menzil içerisinde olmanız gerekiyor. 

Sizlere verebileceğimiz notlar bunlar. Dediğimiz gibi alıştırmalar yapın. Sonra da güzel bir Yasuo oyuncusu olun. Düşüncelerinizi yorum olarak atmayı unutmayın.

Facebook Yorumları

PROFESYONEL OYUNCU

Faker Yaşı: 21 Takımı: Sk Telecom T1 Koridor: Mid

Yasuo Şampiyon Tanıtımı

ŞAMPİYON BÜYÜLERİ

  • Avarenin Yolu

ŞAMPİYON GÜCÜ

SALDIRI GÜCÜ
SAVUNMA GÜCÜ
YETENEK GÜCÜ
ZORLUK

HAFTANIN ÜCRETSİZ ŞAMPİYONLARI